Już wkrótce...

PRELEGENCI

Karol Jurga
Agora S.A.

Head of Social Media w Agorze. W wieku 18 lat założył Sportową Agencję Informacyjną, która dostarczała wiadomości dla największych mediów internetowych w Polsce. Pasjonat mediów społecznościowych oraz baczny obserwator nowinek technologicznych i startupów. Lubi whisky.

 

Łukasz Kuc
PKO Bank Polski

Dyrektor Biura Projektów Mobilnych i Internetowych.
Od lipca 2010 roku pracuje w PKO Banku Polskim. Aktualnie zarządza Biurem Projektów Mobilnych i Internetowych. Jest odpowiedzialny m.in. za rozwój i utrzymanie kanału mobilnego w tym aplikacji bankowości mobilnej IKO oraz analizy zachowań klientów banku w kanałach elektronicznych.
Wcześniej przez 4 lata pracował w Biurze Innowacji PKO Banku Polskiego gdzie m.in. współprowadził projekty: rewitalizacji Szkolnych Kas Oszczędności, wdrożenia oferty PKO Junior oraz Centrum Innowacji (proces i narzędzie do wewnętrznego crowdsourcing’u), które zakończyły się spektakularnymi sukcesami. Uczestniczył także w opracowywaniu założeń i analizie wykonalności projektu wdrożenia IKO.
Od 1999r. związany z branżą finansową, dla której przeprowadził wiele udanych projektów.

 

Grzegorz Pędzisz
Euro Bank S.A.

Dyrektor Departamentu Planowania i Wdrożeń IT. Absolwent Politechniki Wrocławskiej na wydziale Informatyki. Posiada ponad 16-letnie doświadczenie w IT. Zawodowo związany z informatyką od studiów. Doświadczenie zdobywał początkowo jako programista w dziale rozwoju nowych technologii, dalej jako Główny Architekt IT i Dyrektor Projektów. Odpowiedzialny za kreowanie i nadzorowanie współpracy z dostawcami zewnętrznymi. Koordynuje prace PMO IT Banku, planowanie i wdrożenia strategicznych projektów IT. W ostatnich latach mocno związany z realizacją planów w zakresie rozwoju technologii mobilnych i wdrożenia Bankowości Mobilnej.

 

Jacek Dymkowski
Zenith

Mobile Marketing Manager w Zenith, gdzie odpowiada za rozwój kompetencji w zakresie mobile i za działania w kanale mobile dla klientów. Wcześniej przez 5 lat współtworzył w Agorze strategie mobilne dla takich marek jak Gazeta.pl i Sport.pl. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Konrad Bizior
Orange

(Centrum Badawczo-Rozwojowe Orange Polska, Manager jednostki Personal & Social Services).
Projektant usług mobilnych w domenie personalizacji, adaptacji i kategoryzacji w oparciu o preferencje użytkowników i ich oczekiwania z wykorzystaniem danych kontekstowych, odwołujących się do Customer eXperience. Ukierunkowany na projektoaniu nowatorskich i innowacyjnych rozwiązań w obszarze „Digital Social Life”, z wykorzystaniem semantycznej analizy relacji miedzy użytkownikami w modelu społecznościowym, wzbogaconej komunikacji w czasie rzeczywistym oraz funkcjonalności opartych na analityce danych (BIG&SMALL DATA, OPEN DATA).
Absolwent Politechniki Warszawskiej, obecnie Manager jednostki Personal & Social Services w R&D Orange Polska. Mentor dla młodych przedsiębiorców społecznych z Europy w programie ASHOKA, dla ekosystemu akademickiego w hackathonie BEST Hacking League, członek zespołu w programie akceleracyjnym dla startup-ów (Orange Fab) oraz współtwórca konkursu BIHAPI (Business Intelligence Hackathon API), dedykowanego dla programistów, developerów oraz przedsiębiorców (www.bihapi.pl), celem popularyzacji interfejsów API oraz otwartych danych w przestrzeni publicznej w środowisku aplikacyjnym i usługowy.

 

Eliza Durnakowska
MOBIEM Sp. z o.o.

Współzałożycielka i członek zarządu MOBIEM, dyrektor zarządzająca sieci MOBISKY. Ma wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań marketingowych i reklamowych na urządzeniach przenośnych. Specjalizuje się w tworzeniu strategii komunikacji w kanałach mobilnych, zarządzaniu projektami oraz zagadnieniami użyteczności aplikacji.

 

Marek Naruszewicz
MOBIEM Sp. z o.o.

Współzałożyciel i członek zarządu MOBIEM, Account Director sieci MOBISKY. Planowaniem i strategią działań mobile marketingowych w zajmuje się od 2008 roku. Ma również wieloletnią praktykę w planowaniu działań promocyjnych oraz akcji marketingowych i sprzedażowych. Współtworzył i realizował kilkadziesiąt innowacyjnych projektów wykorzystując najnowsze rozwiązania w zakresie mediów interaktywnych.

 

Marcin Skoczylas
Qburst Poland Sp. z o.o.

Specjalista przetwarzania obrazów oraz algorytmów uczenia maszynowego, doktor nauk technicznych. Praca naukowa dotyczy różnych aspektów przetwarzania sygnałów, a w szczególności rozpoznawania obrazów żywych niebarwionych komórek rakowych do napromieniowania przez akcelerator ciężkich jonów. Z firmą QBurst współpracuje od 2011 roku na stanowisku Senior Project Manager. Pasjonat technologii mobilnych od ponad 13 lat od strony technicznej jak i zarządzania zespołami. Wdrażał projekty enterprise w wielu technologiach, m.in. natywnych, hybrydowych oraz HTML5. Dyplomowany reżyser filmów dokumentalnych, emitowanych m.in. w TVP.

 


ORGANIZATOR

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress