Już wkrótce...

PARTNERZY

QBurst Poland Sp.z o.o.
QBurst jest zorientowanym na Klienta dostawcą aplikacji internetowych i mobilnych. Oddziały firmy zlokalizowane są w USA, Wielkiej Brytanii, Indiach, Singapurze oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Nasze centra technologiczne znajdują się w Polsce, Indiach i USA.


Oferowane usługi
Tworzymy solidne, bezpieczne i nowoczesne aplikacje, dostosowane do indywidualnych potrzeb odbiorcy. Nasi Klienci to zarówno początkujące firmy jak i przedsiębiorstwa z ugruntowaną pozycją na rynku. Dostarczamy produkty i rozwiązania klasy korporacyjnej wielu odnoszącym sukcesy Klientom. Jesteśmy znani z wysokiej jakości usług oraz innowacyjności. Zdobyliśmy uznanie jako firma technologiczna oferująca nowoczesne usługi i projektująca świetne rozwiązania. Nieustannie dążymy do utrzymania swojej pozycji na rynku. Naszym Klientom zapewniamy najlepsze rozwiązania dopasowane do ich potrzeb. Prowadzimy wiele projektów IT z zakresu aplikacji internetowych i mobilnych. Oferujemy usługi w zakresie:
• tworzenia aplikacji na zamówienie z wykorzystaniem zasobów Kilenta,
• konsultacji technicznych i jakościowych,
• niezależnej weryfikacji i walidacji rozwiązań,
• utrzymania i rozwoju istniejących systemów IT,
• Business Intelligence i budowy hurtowni danych,
• tworzeniu narzędzi wspomagających procesy biznesowe.


Wspaniały zespół
Wierzymy, że wartościowi ludzie tworzą wartościową̨ firmę. Sukces każdego projektu uzależniony jest od odpowiedniego doboru członków zespołu oraz zastosowania niezawodnych procesów projektowych.
Nasz zespół składa się z ponad 1400 utalentowanych i wyspecjalizowanych programistów, testerów, grafików komputerowych, analityków biznesowych, architektów oprogramowania i specjalistów XHTML / CSS.
• 1400+ pracowników
• 100+ klientów z całego świata
• 650+ zrealizowanych projektów


Certyfikaty i partnerzy
Czujemy się zaszczyceni będąc certyfikowanym partnerem Microsoft. Microsoft Gold Certified Partnership jest najważniejszym odznaczeniem partnerskim Microsoftu i jest przyznawane firmom o znaczących osiągnięciach i dużemu doświadczeniu w dostarczaniu usług, oprogramowania oraz wsparcia dla rozwiązań opartych na produktach Microsoftu. Takie odznaczenie daje Klientom pewność, że jesteśmy firmą niezawodną, doświadczoną i uznaną przez Microsoft.


Metodyka prowadzenia projektów w QBurst
Wdrożyliśmy spersonalizowany proces dostarczania oprogramowania, który jest dopasowany do strategii biznesowych Klienta. Wykorzystujemy iteracyjne metodologie prowadzenia projektów. Stosujemy uznane praktyki takie jak AGILE, SCRUM i TDD (Test-Driven Development). Dzięki użyciu internetowych narzędzi do pracy grupowej i zarządzania projektami zawsze mamy pewność, że projekt jest na właściwej drodze.
Zapewniamy naszym Klientom wspólny dostęp do narzędzi projektowych, tak by mieli pełny wgląd we wszystkie fazy procesu powstawania produktu – projektowania, implementacji, testowania i dostarczania aplikacji.
MOBIEM
MOBIEM jest jedną z czołowych agencji mobile marketingu w Polsce, działającą na rynku od 2011 roku. Agencja specjalizuje się w produkcji aplikacji i gier mobilnych. Jest właścicielem sieci premium reklamy mobilnej MOBISKY. MOBIEM oferuje swoim klientom optymalne rozwiązania i produkty dostosowane do potrzeb użytkowników oraz dynamicznie zmieniającego się otoczenia. W portfolio posiada szeroki wachlarz formatów reklamy mobilnej takich jak m.in. geolokalizowane notyfikacje, a także platformę MOBEACON. W swoim dorobku agencja ma ponad sto sześćdziesiąt aplikacji, m.in.: Transportoid, Pierwsza Pomoc-First Aid, Dieta PL, Bankomaty PL, My pregnancy – Moja ciąża, FitMan. Więcej informacji o firmie: www.mobiem.pl

ORGANIZATOR

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress